Ким стана Халк: Таа се облече во тесен корсет, а имаше и „плочки“!

30 декември, 2020
pjimage-33


Ким Кардашиан деновиве славеше со своето семејство. Сите се облекоа чудно, но таа апсолутно победи. Многумина ја споредуваа со Халк за нејзиниот стајлинг и напишаа дека изгледа смешно


Ријалити sвездата Ким Кардашиан (40) секоја година има празнично славење со своето семејство.


Иако целото семејство беше облечено невообичаено минатиот викенд, сепак Ким ја однесе победата во креативноста.


Таа облече тесен, зелен корсет, за кој пријателите напишаа дека изгледа многу непријатно и носеше свилено здолниште.


Коментарите само доаѓаа… Следбениците покрај нејзината облека ги забележаа и обетките кои беа огромни.


-Изгледаш како Халк. Колку изгледа смешно овој стајлинг, напишаа нејзините следбеници.


Многумина и пишуваа надевајќи се дека е свесна дека не е Ноќта на вештерките.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi