Ќерката на Синди Крафорд во бикини покажа како се повредила: Имав мала несреќа

18 мај, 2020
синди

Ќерката на Синди Крафорд, Каја Гербер со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија на која позира во костум за капење со лонгета на раката.

„Имав мала несреќа, но добро сум“, напишала 18-годишната Каја под објавата, на која приложи фотографија и од ренген снимката.

View this post on Instagram

had a little accident but i’m okay!

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

Следбениците во коментарите и посакаа брзо закрепнување.„О, не. Брзо да оздравиш“, „Што се случи“, „Држи се, подобро да внимавај на себе“, се некои од коментарите.

Каја е една од најбараните модели на денешницата, на Инстаграм ја следат околу пет милиони луѓе. Таа во моментов е во карантин со семејството во нивниот дом во Лос Анџелес.

View this post on Instagram

it’s our fifth nap of the day

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on