Кога била мала ја злоставувале, сопругот ја изневерувал, а сега е во среќна врска. Сандра Булок го прослави 56-тиот роденден

27 јули, 2020
дсдсдсд


Американско-германската актерка и продуцентка Сандра Булок (56) е родена на 26 јули 1964 година и го прослави својот 56 роденден, а обожавателите велат дека изгледа најмалку десет години помлада. Сандра е родена во Вирџинија и поголемиот дел од детството го помина во Германија, поради што сега течно зборува германски. Таму, Сандра често била злоупотребувана на училиште затоа што носела „старомодна облека“. Кога беше тинејџерка, таа се пресели во Вашингтон со нејзината мајка Хелга, оперска пејачка која почина на 58-годишна возраст, нејзиниот татко Џон, кој беше професор по музика и нејзината помлада сестра Гешин. Во тоа време, не можеше ни да замисли дека ќе успее во својот план и дека ќе стане почитувана актерка. Денес таа го слави својот 56 роденден и остана многу приземна.

Таа освои Оскар за главната улога во филмот „Приказна за шампион“ во 2009 година, а блокбастерите „Miss Secret Agent“ и „Gravity“ и донесоа многу пари. Во 2012 година, таа влезе во Гинисовата книга на рекорди како најплатена актерка во светот со плата од околу 54,7 милиони долари.

Откако во младоста имала романси и страствени врски, Сандра се омажила со Џеси Џејмс (51). Таа очигледно не знаеше дека тој е голем холивудски прељубник, кој истовремено ги изневерува своите партнери со неколку жени. Неколку жени изјавиле дека спиеле со Џејмс додека тој бил во брак со Сандра. Тоа беше капка што ја прели чашата, па актерката поднесе барање за развод, и покрај тоа што Џејмс рече дека е болен, па дури и се пријавил во клиниката за рехабилитација да престане да биде зависник од секс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi