КОЈ БИ РЕКОЛ ДЕКА СЕ ДРУЖЕЛЕ? Анастасија Ражнатовиќ изненади со фотографијата од своето детство со оваа популарна пејачка

11 август, 2020
anastasija-raznatovic

Анастасија Ражнатовиќ покажа фотографија од своето детство на Инстаграм, а на истата позира со пејачката Анџела Вујовиќ, попознат по своето уметничко име Анџелина.

Тие две биле другарки како деца, а малкумина знаат дека двете толку долго се познавале и дека заедно имаат убави спомени.

Анастасија објави фотографија од неа  и Анџелина како деца:

– Погледнете што најдов – напишано е на фотографијата, и додаде дека фотографијата е „стара 100 години“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris