Кој кажа дека ѕвездите се гледаат само со познати луѓе? Актерката беше фатена на романтичен состанок, а за фотографиите зборуваат сите!

16 јули, 2020
emilija

Ако мислевте дека во светот на славните, романтичен состанок подразбира луксузни ресторани и друштво на суперsвезди, не сте во право – понекогаш тоа е само дечко, девојка и нејзиното куче во паркот.

<p><br />
Ako ste mislili da u svetu slavnih romantični izlazak podrazumeva luksuzne restorane i društvo superzvezda, prevarili ste se — nekad su to samo momak, devojka i njen pas u parku</p>

Емилија Кларк (33), која не освои со улогата на Денерис Таргериан во „Игра на тронови“, го крие својот живот од очите на јавноста, но колку што е познато, во моментов нема дечко. Сепак, тоа може да се смени или ќе се смени деновиве, со оглед дека папараците ја фатиле на романтична прошетка со непознат млад човек.

<p><br />
Ako ste mislili da u svetu slavnih romantični izlazak podrazumeva luksuzne restorane i društvo superzvezda, prevarili ste se — nekad su to samo momak, devojka i njen pas u parku</p>

Во понеделникот, актерката го шеташе своето куче Тед во еден лондонски парк во друштво на еден млад човек кој е непознат за јавноста, пренесува Дејли Меил. Обично облечени, цело време разговараа и се смешкаа, а потоа седнаа во тревата еден до друг и го продолжија разговорот.

<p><br />
Ako ste mislili da u svetu slavnih romantični izlazak podrazumeva luksuzne restorane i društvo superzvezda, prevarili ste se — nekad su to samo momak, devojka i njen pas u parku</p>

Иако тој не е позната личност, ваков висок и привлечен, дефинитивно можеме да го замислиме толку покрај Емилија на црвениот тепих во одреден момент во иднина и ги поддржуваме, особено затоа што актерката неодамна призна дека нејзиниот љубовен живот е „неуреден“.

<p><br />
Ako ste mislili da u svetu slavnih romantični izlazak podrazumeva luksuzne restorane i društvo superzvezda, prevarili ste se — nekad su to samo momak, devojka i njen pas u parku</p>

Таа раскина со режисерот Чарли Мекдауел минатата година по една година љубов и призна дека претходно била во врска со актери, но тоа повеќе не го прави.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi