Леонардо ДиКаприо вплеткан во еден од најголемите љубовни скандали

22 јули, 2020
rtrt


Актерот Џони Деп неодамна ја обвини својата 34-годишна поранешна сопруга Амбер Херд дека го изневерувала дваесет пати. Имено, на списокот се најдоа бројни холивудски заводници како Лијам Хемсворт, Чанинг Татум, Кевин Костнер, Џејмс Франко, а 57-годишниот Деп е сосема убеден дека неговата поранешна сопруга исто така имала афера со Леонард Ди Каприо.


‘Не морав да направам филм со некој за да го направам Џони љубоморен, но по една аудиција со Леонард Ди Каприо, тој беше многу бесен. Тој ме малтретираше заради тоа, особено кога беше пијан или под дејство на наркотици, имаше грди зборови и навредливи прекари за сите “, рече Амбер, која ги отфрли сите обвиненија за љубовни афери на суд. Таа, исто така, ја искористи приликата да истакне колку на Џони му пречи нејзината облека, поради што тој честопати ја нарекувал со навредливи имиња.

Да потсетиме, двојката се раздели во мај 2016 година, кога актерката поднесе барање за развод по 15 месеци брак, а во нејзината петиција за развод ја обвини Деп за насилство што кулминираше во мај, кога актерот наводно го фрлил мобилниот телефон во лицето и искршил предмети во станот. Во следните месеци поранешните сопружници продолжија да прават обвинувања еден против друг, а некои од најбизарните се секако оние во кои Џони тврди дека Амбер го удрила со стаклено шише, го повредила прстот и наводно му изгасила цигара на образот, додека таа тврдела дека ја претепал, ја влечел за косата, и скоро ја удавил.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi