Мадона за својот 62 роденден, гостите ги служеше со ДРОГА, алкохол, а нејзиниот изглед ги изненади сите! (ФОТО)

17 август, 2020
madona

Ѕвездата не престанува да го шокира целиот свет!

Мадона вчера го прослави 62-от роденден, а на социјалната мрежа Инстаграм се појавија фотографиите кои го шокираа целиот свет.

Родена е како Мадона Луиз Чикони во Мичиген, во Соединетите Држави, а позната е по своите ексцентрични видеа и настапи. Таа има добиено бројни престижни награди и е сопственик на многу од најголемите хитови во светот.

Таа беше во брак двапати: со Шон Пен и Гај Ричи и има три деца, две биолошки и едно посвоено. Таа се смета за личност што го менува светот, се залага за еднаквост на сите луѓе, а за нејзиното име се поврзани бројни контроверзии.

По повод 62-от роденден, кој го прослави во „Јамајка стил“, Мадона објави фотографии на својот Инстаграм профил каде позира во цветен фустан, со лепеза и мобилен телефон во рацете, има шарени, разнобоен ѓердан околу вратот, а носи и патерица.

Ова не е крај, пејачката покажа и со што можат да се почастат нејзините гости. Во „менито“ беа вклучени бројни здрави овошја, коктели, но и марихуана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris