Меган Фокс со жестока порака кон поранешниот сопруг Брајан Остин Грин

3 ноември, 2020
megan-foks-brajan-ostin-grin-830x0


Имено, Меган му замери на Дејвид што објави фотографија со неговиот син Џурни за Ноќта на вештерките. Фокс го најави и не го поштеди Остин Грин, кого го знаеме од улогата на Дејвид во серијата „Беверли Хилс 90210“.

– Зошто Џурни мора да биде на оваа фотографија? Не е тешко да ги исечеш од слика или да избереш слика на која нема деца. Исто така, одлично се забавував со нив за Ноќта на вештерките, па ќе видиш дека ги нема на мојот профил. Знам дека ги сакаш твоите деца, но не разбирам зошто не можеш да престанеш да ги објавуваш на Инстаграм. Толку си опиен од создавањето приказна што јас сум мајка која не е во приказната и дека си посветен татко на годината. Тие се со тебе половина од времето. Честитки, ти си прекрасна личност! Зошто ти треба јавен одговор кога е доволно да видиш дека твоите деца те сакаат – изјави Меган.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi