Меган Маркл ги отфрли семејството и пријателите, затоа не е ни чудо што таа го натера Хари да го стори истото!

22 декември, 2020
se-za-ljubovta-na-princot-hari-i-megan-markl-293839

Меган Маркл има тенденција да ги прекинува односите со оние со кои е блиска. За време на неодамнешната дебата на телевизијата „True Royal TV“, кралскиот коментатор Ден Вотон изјави дека токму Маркл го смислила падот на принцот Хари и неговото раскинување на врските со принцот Вилијам и Кејт Мидлтон. „Конечно, Маркл го прави тоа редовно и таа е добра во тоа“, смета Вутон.

Според Вутон, токму поради склоноста да се поттикне раздор во семејството, Маркл се судрила и со нејзиниот сопствен татко, како и со полубратот и полусестрата, но и со некои блиски пријатели. Бидејќи имала конфликт со семејството и пријателите, не е изненадувачки што го охрабри принцот Хари да ги прекине сите врски со неговото семејство.

Сепак, Вутон рече дека Маркл не е единствена виновна што ги прекина односите на принцот Хари со неговиот брат и снаа.

Кралскиот експерт Дики Арбитер исто така ги одмеруваше принцот Хари и Маркл за време на истото интервју и рече дека Хари е задоволен што бил резервен наследник на британскиот трон пред да се сретне со неговата сопруга. Но, по врската со Маркл, принцот Хари сфати дека не е задоволен од улогата на резервен наследник едноставно затоа што веројатно воопшто нема да го наследи тронот. За жал, Арбитер е убеден дека војводата и војвотката од Сасекс имале се и решиле да го напуштат семејството.

‘Хари беше помалку важен член на семејството, а Кембриџ се оние кои го наследуваат престолот, и тој ја прифати неговата улога, која му беше доделена по неговото раѓање. Тогаш Меган се појави и не можеше да прифати дека таа и Хари беа на пониско ниво во семејството. Искрено, најголемата грешка на Хари беше напуштањето на армијата. Никогаш не требаше да замине“, објасни тој.

Но, и покрај она што го велат експертите, принцот Хари не изрази јавно разочарување по неговата одлука да ги напушти семејството и војската. Тој исто така не изрази вербално жалење што не можеше повторно да се сретне со кралското семејство. Сепак, кралските експерти инсистираат на тоа дека принцот Хари не е среќен и се чувствува изгубен. Зборувајќи за „Дејли Стар“, кралскиот автор Том Квин тврди дека принцот Хари се бори со она што ќе прави во САД. Бидејќи Соединетите држави не се негова сопствена територија, Квин предвиде дека принцот Хари тешко ќе најде работа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi