Милион ипол лајкови за Бекам, најголемата фаца на сцената

2 август, 2020
dejvid bekam

Дејвид Бекам, еден од најпосакуваните мажи во светот, ги „почести“ своите фанови со новата фотографија која доби повеќе од милион лајкови на Инстаграм во рекордно време.

Иако е во помалку или повеќе стабилен брак со дизајнерот Викторија, со кого има четири деца, скоро од почетокот на професионалната кариера, Бекам постојано се смета за еден од најпосакуваните спортисти.

Тој го докажа тоа со својот последен пост на Инстаграм, кој собра над милион ипол лајкови за многу кратко време.

Можеби веќе не игра фудбал, но тој сепак е еден од најголемите фаци на светската сцена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris