МИШЕЛ ФИФЕР ПОМИНА 27 ГОДИНИ СО ОВОЈ ЧОВЕК: Актерката сега има посебна причина за славење! Секоја година го прават истото!

15 ноември, 2020
мишел

Мишел Фајфер и нејзиниот сопруг, сценаристот Дејвид Е. Кели, прославија 27 години брак.

Актерката сподели со сите дека овој пат ќе остане дома поради вирусот корона, но дека секогаш излегувале порано.

Нивната врска започна многу невообичаено, со оглед на тоа што нивните пријатели договорија состанок за слепо, но првиот состанок не успеа на почетокот. Сепак, Давид не се предаде, па набргу по еден обид да се сретне, имаше и други кои по 27 години докажаа дека требало да се случи.

Помалку од една година откако ја започнаа романсата, парот се зема, посвои ќерка и наскоро го добија заедно своето прво дете, синот Џон Хенри.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi