Мислеше дека никој нема да ја препознае – спортско и скромно издание на Џеј Ло кое сепак го привлече вниманието!

24 јули, 2020
j lo bike

Таа наполни 51 година, иако годините на лицето и на телото дефинитивно не се видливи!

Џенифер Лопез беше забележана во Хемптонс додека возеше велосипед, еден ден пред да наполни 51 годинa.

<p>Napunila je pedesetu, mada se godine na njenom licu i telu definitivno ne vide!</p>

Пејачката сакаше да се скрие од љубопитните очи, па таа носеше црно-бела заштитна маска и шлем за велосипед, а нејзиното спортско издание ги истакна облините на поп дивата. Имено, Џенифер носеше бел кроп топ и црни хеланки, додека на нозе носеше едни од своите омилени патики.Иако планираше да помине незабележано, дефинитивно тоа е невозможно кога станува збор за Лопез!

Сепак, она што го привлече вниманието на многумина е дека дневните изданија на Џеј Ло се сè поскромни во споредба со претходните комбинации.

<p>Napunila je pedesetu, mada se godine na njenom licu i telu definitivno ne vide!</p>
<p>Napunila je pedesetu, mada se godine na njenom licu i telu definitivno ne vide!</p><p>Napunila je pedesetu, mada se godine na njenom licu i telu definitivno ne vide!</p><p>Napunila je pedesetu, mada se godine na njenom licu i telu definitivno ne vide!</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi