МРАЧНА ТАЈНА: По натписот дека ќе ја киднапира, стана познато зошто Том Круз го загуби старателството над својата ќерка!

15 октомври, 2020
nivess

Том Круз и Кети Холмс се разведени пред осум години, но јавноста се уште е заинтересирана за деталите од нивната врска, особено во последно време откако Кејти не престана да го бакнува своето осумгодишно помладо момче Емилио Витол на улиците во Њујорк, откако медиумите објавија дека Том планира да го киднапира 14-годишниот Сури, со кого се ожени со Кејти. Иако најблиските пријатели на актерот и некои поранешни членови на саентолошката црква, како што е актерката Леа Ремини, тврдат дека Том полудел и е подготвен на сè, особено на киднапирањето на сопствената ќерка, многумина се изненадени што тој сака да ја киднапира. Тој има лоши односи со својата ќерка, а згора на тоа неговите обожаватели беа воодушевени од фактот дека тој повеќе не се борел за старателство над неа за време на бракоразводната парница со Кети.

Имено, договорот за старателство над Сури беше постигнат за само неколку дена и без медиумски препукувања, за што бевме сведоци четири години во случајот со Бред Пит и Анџелина Џоли. Првичниот договор беше дека Том и Кејти ќе го делат старателството, но набргу по разводот Кејти се пресели со тогаш шестгодишната Сури во Њујорк и во суштина го презеде целосното старателство над неа, бидејќи Сури не само што не го виде својот татко во назначени судски периоди, веќе Сури и Том целосно го изгубија контактот.

Но еден од медиумите сега тврди дека знае зошто Том, кој инаку е познат по радикални потези, и дозволи на Кејти толку лесно да ја земе својата ќерка. Како што објаснуваат, дури и самиот Том немал големо влијание, но саентолошката црква буквално му забранила контакт со неговата ќерка затоа што таа не е член, а самиот Том во едно интервју призна дека Кети поднела барање за развод токму поради политиката на саентолошката црква . Имено, таа стравуваше дека саентолошката црква ќе има премногу влијание врз животот на малата Сури, како што тоа влијае на Изабела и Конор, децата што Том ги посвои додека беше во брак со Никол Кидман. Од друга страна, Изабела и Конор се толку под влијание на саентологијата и се толку посветени на оваа вера што ги прекинаа сите контакти со Никол.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum