На 42 години во секси издание какво никогаш не би очекувале од неа

10 ноември, 2020
katie-holmes

Кети Холмс позираше во секси облека за австралиското издание на списанието Вог.


Откако ја раскина свршувачката на славниот њујоршки готвач Емили Витол Јуниор. (33) и честопати видена со него како разменува нежности по улиците на Њујорк, таа одлучила на 42-годишна возраст да направи модно снимање како никогаш порано. Имено, Кејти позираше за австралиското издание на списанието Вог во секси тоалети. Холмс, прославена од тинејџерската серија „Dawson’s Creek“, седна на столчето во проѕирен зелен фустан и кожни чизми до бутовите, врзани за појас околу нејзината половина. Актерката ги покажа голите бутови со малку раширени нозе, а фустанот се собра на средина. На втората фотографија, Кети лежи на страна во фотелја во црна јакна и исто така носи долги чизми, додека на третата фотографија е во необична кожна комбинација која открива дел од нејзиното деколте.

Katie Holmes like you've never seen her! Actress, 41, poses in racy leather thigh-high boots for sexy Vogue Australia shoot - out on November 16
Thigh's the limit!  In another image, she models black leather suspenders over a blazer and her brunette locks are swept back in a wet-look styleCover star!  Katie stars on the cover of the November issue of Vogue Australia
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi