На девојката на Ди Каприо со природни гради не може никоја со силиконски гради да и пријде!

4 октомври, 2020
камила и леонардо

Убавата актерка е мета на болни коментари веќе три години поради нејзината врска со Леонардо Ди Каприо


Убавата Камила Мороне (23) е фотографирана во саботата, на 3 октомври, како купува книги во Западен Холивуд – сето тоа сама.

Камила блескаше во прекрасен црн фустан под кој не носеше градник, а иако парчето облека е повеќе од пристоен крој, градите на сексапилната бринета го украдоа целото внимание.

Оваа Аргентинка е позната по своите природни гради, кои често се истакнува на гала настани, а на кои на нејзиниот партнер и завидуваат многу припаднички на посилниот пол.

Да потсетиме, Камила е во врска со Леонардо Ди Каприо (45) веќе три години, а врската се спротивставува на сите искушенија, вклучително и на пандемијата на корона вирусот, при што, за разлика од многу парови, Камила и Леонардо станаа поблиски.
Убавата актерка е мета на болни коментари веќе три години, па злоупотребувачите честопати се обидуваат да истакнат дека Ди Каприо е со неа „само поради нејзиното тело“, и затоа што „спаѓа во групата на млади 20-годишници“, што е негова „опсесија“.

Сепак, факт е дека ова е повеќе од сериозна врска меѓу нив и дека злобниците навистина немаат за што да се радуваат.

Камила и Леонардо, да потсетиме, ги пречека Ал Пачино, кој беше во врска со нејзината мајка.