На овој фустан би позавидела и Парис Хилтон! Стилот на Марија Каран ги остави сите со отворена уста!

17 мај, 2020
merija karan

Популарната актерка Марија Каран, која живее и работи во Америка, го прослави својот роденден во изолација. Фотографијата што е направена на денот на нејзиниот 38-ти роденден ги воодушеви сите поради необичното модно издание, а на Инстаграм, таа и се заблагодари на својата публика за честитките што и ги испратија.

Стилот на Марија Каран по кој е препознатлива може да се карактеризира како женствен, едноставен и елегантен. Бајковитите фустани,особено со розева боја, досега не беа за неа „a cup of tea“. Сепак, имаше сериозен пресврт.

Судејќи според фотографијата објавена од убавата актерка, роденденот во карантин поминал одлично.

Трендот на бајковитите фустани беше број еден минатото лето, а судејќи според фустанот на Марија, овој стил повторно ќе биде многу популарен.

Фустаните како овој секогаш предизвикувале позитивни реакции, без разлика дали е тоа само професионална фотографија или сакате да привлечете внимание на добра забава или јавен настап.

Актерката која го живее холивудскиот сон и е во брак со славниот американски актер Џоел Лубин. Таа се занимава со вежбање кое имаме можност да го видиме на нејзиниот Инстаграм профил. Напорните тренинзи се нејзиниот стил на живот и и носат сјајни резултати.

View this post on Instagram

I feel good #hotpilates #gethot #camouflage

A post shared by Maria Karan (@marakaran) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi