Најплатената актерка во Холивуд ги полуде обожавателите со нејзината последна фотографија!

9 октомври, 2020
софија вергара

Минатата недела Софија Вергара беше прогласена за најплатена актерка во Холивуд, благодарение на Форбс, кој уште еднаш им ја затвори устата на злобните јазици кои сметаат дека ќе добие работа само врз основа на изгледот, не затоа што добро ја познава актерската работа.

Во секој случај, таа сега повторно ги „запали“ социјалните мрежи, присетувајќи се како расте во 90-тите години во Колумбија
Последните во низата објави на профилот на Инстаграм на 48-годишната Софија Вергара беа две фотографии на кои таа се присетува на својата младост и расте во 90-тите години во Колумбија. Ѕвездата од серијата „Модерно семејство“, која редовно се појавува на топ листите на најубави жени во светот поради својот изглед, овој пат објави фотографии на кои позира на песочна плажа, изгледа како и обично, неописливо добро.

Облечена само во зелено, цветно бикини, Софија Вергара завиткана на песок, а на фотографијата на која лежи на плажа на стомак, јасно се гледа дека долниот дел од костимот за капење се танга гаќички.
Иако најпрво се вработи благодарение на нејзиниот секси изглед, Софија Вергара веќе долго време докажа дека е многу повеќе од суета убавица, заштедувајќи дури 280 милиони куни за сметки оваа година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum