Најжешката фотографија на Лејди Гага во нејзината кариера: Носи само гаќички, а нејзиното тело изгледа нереално (ФОТО)

14 декември, 2020
profimedia-0384216381-830x0

– Можеби времето станува постудено, но ние ги загреваме работите – напишала Гага покрај секси фотографијата на која позира топлес

Американската пејачка Лејди Гага (34) позираше во секси издание за новата кампања на нејзиниот козметички бренд и со тоа ги воодушеви обожавателите ширум Светот.

Имено, авторката на хитовите „ Just Dance“ и „Shallow“ ги воодушеви обожавателите минатата година кога конечно објави дека ќе ја лансира својата линија за шминка, а сега топлес се фотографира за официјалната страница на Instagram на овој бренд.

34-годишната девојка позираше само во гаќички, додека ги крена рацете, па беше очигледно дека не носи градник. Ги прекри градите и брадавиците со долги сиви бранови, бидејќи неодамна ја обои косата во сива боја.

– Можеби времето станува постудено, но ние ги загреваме работите – напиша таа во описот на објавата.

„Нашата секси Гага дами и господа “, „Ја обожавам, изгледа одлично“, „Пожешко од секси“, беа само дел од коментарите на нејзините обожаватели откако ја видоа провокативната фотографија.

Гага е вклучена во секој дел од процесот на шминкање – таа помага да се развие совршената формула, комбинира нијанси на бои, дизајнира пакување и ги фрла своите модели.

– Оваа козметичка линија е многу важна за мене – изјави Гага неодамна во едно интервју.

– Ова е резултат на љубов и страст и вид уметник кој отсекогаш сум сакала да бидам – ​​додаде таа.

– Ги сакам сите луѓе кои работат со мене и ние сме семејство со задача – да инспирираме храброст, да ја инспирираме заедницата да развие самоприфаќање – додаде пејачката.

– Ние сакаме да ве гледаат онака како што вие се гледате себеси. Ова не е само шминка, ова е битка, битка за вашиот живот. Се надевам дека оваа шминка ве инспирира исто како што мене ме инспирираше кога се заљубив во неа и ми помогна да се откријам – заврши славната пејачка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris