Не можат еден без друг: Џенифер и Бред дефинитивно се гледаат сега, а ова е настанот што ги спои!

25 јуни, 2020
bred

Публиката е секогаш среќна кога ќе слушнат ваков вид вести

Иако го завршија бракот пред 15 години, Jенифер Анистон и Бред Пит се уште се една од главните теми и во странските и домашните медиуми.

Сега се појавија нови информации, како Бред Пит, наводно,го прати секој чекор на неговата поранешна сопруга, а причина за ваквите тврдења е последната донација на актерот, на истата хуманитарна организација во која Џенифер уплатила средства, пренесува „The Mirror“.

Пред неколку дена во странските медиуми се појавија вести дека звездата на серијата „Пријатели“, допрена од бруталното убиство на афроамериканецот Џeорџ Флојд од страна на полицијата, донирала милион долари на организацијата „Боја на промената“, а споменатите медиуми сега тврдат дека поранешениот сопругрешил да го стори истото.

Неименуван извор тврди дека актерот по протестот заминал кај Џенифер, каде, во разговор со неа, тој решил да инвестира милион долари во споменатата организација.