Неговата сопруга се обиде да му прости, но британскиот актер сè уште не може да ги сокрие своите чувства кон младата колешка со која беше ФАТЕН ВО АФЕРА!

10 ноември, 2020
afera naslovna

После љубовната врска со помладата колешка Лили Џејмс, британскиот актер Доминик Вест се врати кај сопругата Кетрин, со која има четири деца. Грижната Кетрин му прости сè и рече дека нивната љубов може сè да надмине. Сепак, таа не изгледа толку силна како што кажува.

Пред неколку недели, 51-годишниот актер Доминик Вест беше снимен на улиците на Рим безгрижно како ужива во друштво на 31-годишната Лили Џејмс. Со бакнежи, прегратки и држење за раце, тие јасно потврдија дека се многу повеќе од колеги или пријатели.

Откако фотографиите го обиколија светот, Вест брзо се врати во Лондон кај својата долгогодишна сопруга и заедно се појавија пред медиумите и тврдат дека нивниот брак е сèуште силен.

Кетрин ФицГералд јасно стави до знаење дека е подготвена да му прости на својот неверен сопруг, сè со цел да се одржи хармонијата на семејството и да не се лишуваат децата од блискоста со таткото.

Да се потсетиме, Вест и ФицГералд имаат четири деца, а ги добија за време на десетгодишниот брак: 13-годишната ќерка Дора, едногодишниот помлад син Сенан, 11-годишниот Франсис и 7-годишната Кристабел. Покрај тоа, Доминик има и 21-годишна ќерка Марта од поранешна врска со Поли Астор.

Добро упатени извори сега велат дека Кетрин пробала сè за да го спаси бракот, но дека едноставно не успеале. ‘Кетрин и призна на нејзината најдобра пријателка дека Доминик чувствува нешто кон Лили. Иако се потруди да му даде шанса, не може да го надмине ова. Таа се чувствува скршено, што е очекувано и природно’, објасни неименуван извор за британските медиуми, додавајќи дека наскоро се спрема развод.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi