Нивес позира со деколтето во преден план и порачува Најмногу сакам млеко од шише

8 август, 2020
nives

Нивес Целзиус ги воодушеви фановите со жешка фотографија од кујната.

Таа позираше во тесен фустан со шише млеко во рацете. „ Најмногу сакам млеко од шише. А ти?“, Напиша таа во описот и реакциите не престанаа.

View this post on Instagram

Najviše volim mlijeko iz boce. A vi ? 🥛 #milk

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

„Драга Нивес, на луѓето срцата ќе почнат да им откажуваат… Одлична фотографија!“, „Леле, убава слика“, „Најубавата хрватица без конкуренција“, „Колку си ми драга, секогаш оригинална“, напишаа во нејзините коментари.