Нивес позира со деколтето во преден план и порачува Најмногу сакам млеко од шише

8 август, 2020
nives

Нивес Целзиус ги воодушеви фановите со жешка фотографија од кујната.

Таа позираше во тесен фустан со шише млеко во рацете. „ Најмногу сакам млеко од шише. А ти?“, Напиша таа во описот и реакциите не престанаа.

View this post on Instagram

Najviše volim mlijeko iz boce. A vi ? 🥛 #milk

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

„Драга Нивес, на луѓето срцата ќе почнат да им откажуваат… Одлична фотографија!“, „Леле, убава слика“, „Најубавата хрватица без конкуренција“, „Колку си ми драга, секогаш оригинална“, напишаа во нејзините коментари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris