Објави видео во минијатурно бикини, но виманието го привлече нешто сосема друго- некои се згрозуваат

9 јули, 2020
Annotation 2020-07-09 181807

Мајли Сајрус објави снимка во која игра во бикини, но сите се чудат на нејзината необична фризура.

Пејачката Мајли Сајрус ужива во врската со пејачот Коди Симпсон, а овие денови на друштвените мрежи покажа колку им е забавно во врската.

Гулабчињата заедно го поминуваат времето во карантин поради пандемијата со Корона вирусот и моментално не се посветени на работните обврски па времето го пополнуваат на популарната апликација Тик Ток каде објавуваат видеа.

Во едно од последните видеа заиграа у разголено издание, тој само во кратки панталони, а таа во минијатурно бикини па притоа ги покажаа добрите линии. Меѓутоа, тоа што им го привлече вниманието на обожавателите е нејзината фризура, за која не се сигурни дека и стои добро. Станува збор за таканаречената фризура Mullet, која спаѓа во најмразените, а поврзана е со осумдесетите години и рок сцената. За промената на Мајли се заслужни нејзината мајка Тиш Сајрус и нејината пријателка, фризерката Сили Хершбергер која средува голем број на ѕвезди.

Парот оваа година ќе прослави една годна од врската, а Коди е првото момче кое го сака по рзводот со Лијам Хемсворт кој ја шокираше јавноста. Мајли го остави поради блогерката Кејтлин Картер, но вистинската љубов ја пронајде во Коди со кој пред врската беа долгогодишни пријатели.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi