Огромна задница, Кајли Џенер едвај влегла во тесна тренерка, градите во топ, а струкот…нереален!

2 јули, 2020
kajliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Најмладата милијардерка гордо ги истакна своит атрибути

Кајли Џенер (22), која неодамна ја престигна својата полу сестра Ким Кардашијан во богатството, фатена е во вторникот во Запаниот Холивуд од трана на папараците.

Кајли на себе имаше пантолони, односно долен дел тренерки со висок струк и кратка широка јакна, а под неа носеше само црн топ кој и ги прикриваше само градите , го истакна тесниот струк и рамниот стомак.

Сепак, тоа што беше неверојатно и сакаше посебно да го нагласи беше нејзината значителна позадина , која во однос на струкот никако не можеше да не биде забечежана.

Познато е дека сестрите Кардашијан сакаат женската фигура и обликот на песочен часовник, а со оглед на тоа дека сеуште трае пандемијата со корона вирусот, Кајли покажа дека е друштвено одговорна.

На лицето имаше маска, која беше исто така црна, а на нозете носеше бели патики.

Кајли е фатена и од профил додека стоела пред автомобилот, кога подоцна го покажа својот атрибут- задникот, а нагласениот стук уште повеќе дојде до изграз.

Кајли Џенер:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi