Ова е единствената причина за Анџелина Џоли и Бред Пит да бидат повторно заедно!

24 ноември, 2020
rs_600x600-160920080821-600.angelina-jolie-brad-pitt-33.cm_.92016


Близнаците Бред Пит и Анџелина Џоли, Вивиен и Нокс, се лепилото што го одржува нивното семејство заедно. Според списанието ОК! Магазин, за разлика од нивните постари браќа и сестри, 12-годишните Вивиен и Нокс, никогаш не застанале на едниот или на другиот родител во средината на четиригодишната битка за старателство меѓу Пит и Џоли. Извор за овој медиум тврди дека близнаците се една од причините зошто тензијата меѓу Бред и Анџелина полека се смирува. Навистина, Вивиен и Нокс не сакаат ништо друго освен да ги зближат своите родители и браќа и сестри и се против понатамошно разделување на семејството.

Изворот додаде и дека иако близнаците, Вивиен и Нокс, повеќе не можат да се разликуваат. Вивиен е повеќе за мама, додека Нокс повеќе сака да биде како тато. И стилот на облекување на близнаците е многу различен. Вивиен обожава облека како неутрална полова, исто како и 14-годишната Шајло, првото биолошко дете на Анџелина и Бред, која е во фаза на промена на полот веќе неколку години, а не сака да се истакнува со својот изглед. Значи, додека присуствуваше на премиерите на нејзината мајка на црвениот тепих, таа носи облека во која не изгледа премногу уредно.


Анџелина, сепак, многу ретко открива информации за нејзините деца. Иако Анџелина и Бред ги продадоа првите фотографии на Нокс и Вивиен кога тие се родија во списанијата „Пипл“ и „Здраво!“ За 14 милиони долари, ова беше една од ретките прилики за време на кои парот ги изложи своите деца исто толку силно. Ова е највисоката сума платена за фотографии на познати деца досега, а рекордот пред ова го сруши Шајло.


Говорејќи за Entertainment Weekly, Џоли рече дека таа и Пит не очекувале дека ќе имаат близнаци, но веднаш биле подготвени за предизвикот кога дознале. Интересно е и тоа што Пит, само една година пред разводот, изјави за Телеграф дека тој и Џоли имале намера да имаат десетина деца, но гледаме дека планот пропаднал, барем не уште.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi