Ова е реалностa: Папарацо на познатата манекенка која на Инстаграм прикажува сурова лага за совршеноста

7 јули, 2020
Annotation 2020-07-07 155315

Неодомна ги смали градите, бидејќи со години се мачела за опуштен живот.

Жената на славниот Џон Леџенд (41) со семејството ужива на одмор во Кабо Сан Лукас, каде папараците ја фотографирале и ја пренесоа реалната слика како таа навистина изгледа.

Криси Тајген (34) носеше крвено-бел костум за капење, кои би кажале многумина дека не е за жена на нејзини години, туку за малце постари. Беше опустена и расположена, со заштитна крема за лице, а покажа се што на инстаграм не го покажува на своите следбеници кои ги има дури 30,5 милиони.

Поранешната манекенка и член на Викторија Сикрет ги покажа новите гради , откако ги извади силикоите. Јасно се гледа нејзиниот опуштен стомак, како и целолитот кој не го решила.

Потсеќаме, Криси неодамна ги намали градите, бидејќи со години се мачела за опуштени гради, по раѓање на две деца тие и “паднале” и смо виселе без убав облик.

– Долги години беа совршени и си ја одработија својата работа, но едноставно сфатив дека е време да ги извадам. Едвај чека конечно да можам да го закошчам фустанот, да спијам свртена на стомак во комфорт. Нема повеќе големи гради! но не грижете се, се ќе биде во ред. И понатаму ќе имам гради, но тоа ќе биде вистинска “ќеса од сало”, како што и гради всушност се- истакна поранешната манекенка пред операцијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris