Ова лето разменуваше нежности со сопругот, сега во друштво на други мажи

20 јули, 2020
Annotation 2020-07-20 145343

На вечера во друштво на други мажи

Познатиот американски актер Нил Патрик Харис уште еднаш реши да помине романтичен одмор со сопругот токму во Хрватска. По минатогодишниот летен одмор на Јадранот, 47-годишниот актер, на сите познат како женкарот од мали екрани, „Барни“, неодамна пристигна на островот Хвар, но сè уште не е познато дали тој дошол во придружба на неговиот три години помлад сопруг Дејвид Буртк.

Парот кој е во брак од 2014та година, летуваше на хрватското крајбрежје минатата година со осумгодишните близнаци, Харпер Грејс и Гидеон Скот. „Фатените“ на фотографиите често разменуваат нежни, што покажува дека тие се толку среќни во љубовта како првиот ден. Оваа година актерот беше фотографиран од членови на гламурозниот ресторан во друштво на славниот хрватски фотограф Јадран Лазиќ и пејачот Ашер Монро. Без останатиот дел од семејството, тој вечерта ја помина во друштво на други мажи, а тие вечераа во познатиот хрватски ресторан Gariful.

Neil Patrick Harris

Да се потсетиме, актерот ја забавуваше публиката неколку сезони како Барни Стинсон во серијалот „How I met your mother“. Неговата исповед за хомосексуалноста ја шокираше јавноста затоа што сите го запознаа и се сеќаваа на него уште од почеток по ликот од серијата карактеризиран како тежок женкар.

Дека е љубител на хрватското крајбрежје се докажува со тоа што веќе неколку пати ја посетил Хрватска, а минатата година уживајќи на јахтата со семејството, тој со задоволство разменуваше нежности со сопругот Дејвид. Пред шест години, во тајност во Италија, тие го изговорија судбоносно „да“, а пред тоа беа во врска повеќе од десет години. Актерот потоа ги откри среќните вести на својот профил на Твитер, а на свадбата присуствуваа и нивните близнаци, кои се родени од сурогат мајка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi