Овој веренички прстен го добила од Бред! И уште го носи? Има сомнеж дека ова е причината!

19 мај, 2020
џен 3

Сè уште се шпекулира дека Џенифер Анистон и Бред Пит ја обновиле својата романса, бидејќи беа „фатени“ на церемонијата на доделувањето на САГ наградите. А прстенот што го носи го привлекува „вниманието“ на јавноста – многумина станаа речиси сигурни дека актерската двојка повторно е во врска.

Патем, за повеќето обожаватели, прстенот кој актерката постојано го носи неодоливо потсетува на вереничкиот прстен што го доби од Бред, а според странските медиуми, за токму тој и станува збор.