По лезбејската афера, таа е уверена дека владини агенти сакаат да ја убијат

13 јули, 2020
ретрдтрд

Откако неодамна се најде во центарот на скандалот откако јавно беше изложена нејзината лезбејска афера со актерката Бранди Гленвил, 48-годишната актерка и поранешна сопруга на Чарли Шин, Денис Ричардс, повторно е во неволја. Имено, според списанието National Enquirer, актерката претрпела целосен нервен слом и е убедена дека неа и нејзиниот сопруг, холистичкиот доктор Арон Фиперс – ги следат и сакаат да ги убијат.

Имено, нејзиниот сопруг рече: ‘Сè што ве научија за тоа како функционираат болестите и се појавуваат, сè е лага ’, и таа одговори:’ Молчи, луѓето веќе нè следат. Арон постигнува извонредни резултати со неговите методи. “. Нејзината изјава предизвика бројни реакции, а медиумите ја прогласија актерката за луда.

View this post on Instagram

On now east coast!! #rhobh @bravotv

A post shared by Denise Richards (@deniserichards) on

„Денис е убедена дека таа и нејзиниот сопруг се закана за лекарите и медицинската установа. Таа е загрижена до смрт за тоа како ги следат и како сакаат да ги убијат, го изгубила допирот со реалноста “, откри неименуван извор за споменатите медиуми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi