Побегна од него поради наводната афера со друга, а сега насмеани шетаат заедно на улиците на Њујорк

12 септември, 2020
1599814743_lkefy


Ирина Шајк и Бредли Купер заедно со насмевка прошетаа низ Њујорк, а друштво им правеше нивната 3-годишна ќерка.

Поранешната sвездена двојка Бредли Купер и Ирина Шајк во последно време се повеќе се дружат и го поминуваат слободното време заедно, а нивната 3-годишна ќерка Леа Де Сејн е секогаш со нив.

Нежная встреча: Ирина Шейк и Брэдли Купер воссоединились на прогулке с  дочерью | СПЛЕТНИК


45-годишниот Бредли и 34-годишната Ирина изгледаа навистина среќни кога папараците ги снимија како шетаат низ Њујорк, а нивните обожаватели веќе се надеваа дека парот е пред помирување. Ова особено се должеше на широката насмевка и постојаниот поглед на Ирина кон Бредли, но и на фактот дека тие не се обидуваат да избегаат од љубопитните погледи на јавноста. Руската убавица блескаше во кратки шорцеви и спортски топ над кој ја спушти кошулата, а актерот одбра удобна тренерка и се обиде да се скрие под капа, очила за сонце и заштитна маска.

Бредли се врати во Њујорк откако помина извесно време во Јужна Калифорнија каде сними нов филм, и оттогаш се чини дека се обидува да помине што е можно повеќе време со неговата поранешна девојка, а тие се видени во јавноста неколку пати, што навистина не се случило по нивното раскинување минатата година. Врската започна во 2015 година, а две години подоцна им се роди Леа, но во јуни 2019 година дојде до раскинување по неговата наводна врска со Лејди Гага со која го сними филмот „Sвездата е родена“. Бредли и Гага негираа сè, но на Ирина очигледно и беше доволно и притисокот беше преголем за да остане со таткото на нејзината ќерка, но по раскинувањето се договорија за заедничко старателство.