Погледнете ја провокативната фотографија на Цеца што се прошири по сите портали

9 април, 2020
ceca

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ деновите ги поминува во својот дом, поради моменталната состојба во земјата, но од време на време знае да ги израдува фановите со некои фотографии направени во минатото.

View this post on Instagram

Repost . . . @cecaraznatovic

A post shared by 💞14.6.1973 💞 (@_cecasve_) on

Овој пат, Цеца сподели фотографија на која носи елегантен фустан во провокативна поза, а нејзините фанови веднаш почнаа да ги споделуваат истите на фан профилите на Инстаграм.

Поточно, Цеца набрзо ја избришала фотографијата кога видела во колкава мера се коментира фустанот со чипка.

View this post on Instagram

Najsavrsenijaaaa @cecaraznatovic

A post shared by 💞14.6.1973 💞 (@_cecasve_) on

Што велите вие за нејзината слика, пишете ни во коментарите и бидете искрени?