Полусестрата на Кејт Мос се пожали дека се здебелила за време на карантинот и го покажа истетовираниот задник

26 април, 2020
loti-mos

– Не знам што прават другите во карантин, но очигледно јас добив облини – рече таа со слики во костим за капење.

Полусестрата на славната манекенка Кејт Мос, 22-годишната Лоти Мос претходно им се пофалила на луѓето дека изолацијата имала позитивен ефект врз нејзиното ментално здравје, а сега се пожалила дека добила на килажа.

Атрактивната Лоти без проблем објавила провокативни фотографии, па нејзините следбеници едвај чекале да добијат нови.

View this post on Instagram

@sahararayswim

A post shared by Lottie Moss (@lottiemossxo) on

Не е вест дека многу луѓе се фрлија на храна за време на изолацијата за борбата против корона вирусот и се здобија со килограм вишок, а се чини дека и Лоти не можела да одолее на храната.