Поради влажната Карлеуша во топлес, ќе посакате да бидете капка што се слева од нејзините голи гради

1 август, 2020
karleusa

Популарната пејачка Јелена Карлеуша (41), потполно влажна и топлес, им го разубави почетокот на денот на многу членови на посилниот пол, како и на нејзините обожаватели.

Карлеуша веќе неколку дена ужива на одморот во Турција, од каде што топлес посака „Добро утро“ на повеќе од 2 милиони луѓе, колку што ја следат на Инстаграм.

Јелена позира во базенот, а нејзините гради едвај се покриени со рацете, додека од нејзиното тело се леат капки вода. Поради секси телото, многумина посакуваа да бидат за момент како капка која се слева од градите на пејачката.

Нема сомнение дека температурата на водата во базенот довела до вриење со нејзиното извајано и затемнето тело, што предизвикува воздивнување на многу мажи, додека некои жени оправдано завидуваат на нејзиниот изглед.

Покрај топлес, Јелена сподели многу секси фотографии од Турција на социјалните мрежи, каде нејзините мускули, задникот и градите се смртоносно трио.

Потсетуваме, пејачката ужива во друштвото на своите ќерки Атена и Ника на одмор, а девојките и мама одлично се забавуваат, судејќи според фотографиите и видеата од патувањето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris