Поранешната девојка на Бекам го навреди: “Тој не е зрел за брак, секој ден има нова девојка”

21 јули, 2020
Annotation 2020-07-21 135632

Се чуди што го натерало на тоа

И покрај тоа што има само 21 година, синот на Викторија и Дејвид Бекам, Бруклин, одлучи да „се смири“ што е можно поскоро. Пред сегашната девојка, шест години постарата манекенка, Никол Пелц, тој беше во бурна врска со холивудската актерка Клои Грејс Морец четири години, а една година со десет години постарата Лекси Пантера, која смета дека Бруклин е премногу незрел и неспособен за брак, пишува The sun.

Brooklyn i Lexy

Лекси ја предупреди неговата идна свршеница, 25-годишна милијардерка дека нејзиниот свршеник е доста незрел и дека е личност која не води никаква врска доволно сериозно. Тој ја запознал својата поранешна девојка на музички фестивал, а поради големата разлика во возраста, тие имаа премногу несогласувања. Таа не можеше да не се зачуди од фактот дека по само девет месеци од неговата врска со Никола, тој веќе клекна пред неа, мислејќи дека многу се брзаат. ‘Никој не го очекуваше тоа и, искрено Бруклин не е подготвен да го направи тој чекор. Тој е сè уште премногу млад и многу незрел “, изјави таа за странските медиуми.

Таа исто така се присети на нивната врска и додаде дека младиот Бекам се заљубува во друга девојка на секои пет минути и дека тој има нова секој месец, па не и е јасно како одлучил да го направи овој чекор.

Бруклин е во врска со Никола од есента 2019 година, а во март младата актерка се пресели во станот на Бекам во Њу Јорк, каде заедно живееја за време на пандемијата, по што, на задоволство на сите, неодамна „се верија“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi