Пред неколку денови беше со познатата манекенка а, сега е „фатен“ со НОВА убавица!

5 ноември, 2020
873x400

Диди обожава убави жени, а фотографите го фатија оваа недела во друштво на непозната бринета. Диди јавно ретко зборува за неговиот приватен живот.

Paf Dedi najbogatiji reper


Раперот Шон Комбс, познат и како Диди, никогаш не криел дека најголемиот обожавател е припадничка на понежниот пол и често ги менува своите девојки. Откако во октомври беше фатен во друштво на манекенката Тина Луиз, минатиот викенд Диди уживаше во друштво на непозната убавица во Мајами. Диди беше одлично расположен, а неговата пријателка уживаше покрај базенот во минијатурен костим за капење што откриваше повеќе отколку што криеше. Двојката разговараше среќно, додека фотографите ги снимаа од далечина, но ниту на раперот, ниту бринетата што беше со него, не им пречеше. Музичкиот магнат инаку оваа недела ќе го прослави својот 51-ви роденден, а Диди е татко на шест деца што ги имаше со неколку девојки.

Неговото прво биолошко дете, Џастин, го доби во 1993 година со дизајнерката Миса Хилтон-Брим. Откако раскина со неа, ја гледаше Кимберли Портер долго време, но парот често раскинуваше. Тој го посвои нејзиниот син Квинси, кого Портер го имаше во претходната врска, и заедно го добија синот Кристијан и близнаците. Раперот и Кимберли ја завршија својата врска во 2007 година, а таа почина пред две години од последиците од пневмонија. Пет месеци пред да ги добие близнаците, Сара Чепмен ја роди ќерката Ченс. Тој ја призна дури во 2007 година. Диди исто така беше во врска со Џенифер Лопез, а раперот со години се поврзуваше со многу убавици, но тој никогаш не сакаше да зборува за тоа во јавност. Шон Комбс досега беше познат под имињата Паф Деди, П.Диди и Пафи, а тој заработи цело богатство благодарение на потезите во дискографската индустрија. Тој е сопственик на дискографска куќа која создаде неколку sвезди, а самиот тој извесно време беше на сцената како изведувач.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi