Ријана одговори на обожавателка која ја критикуваше нејзината фотографија во долна облека!

29 септември, 2020
рири

Ријанаодговори на тролот кој ја критикуваше откако на Инстаграм објави фотографија од долна облека.

32-годишната пејачка го претстави својот нов крем за сончање, но еден обожавател се спротивстави на тоа изјавувајќи дека сега е зима.

„Тоа е незнаење за мене“, одговори Ријана. “Имајте брчки ако сметате дека лосионот за сончање е сезонски. Но, продолжете”.

Пред да ја претстави својата нова линија козметика, Ријана за Yahoo Entertainment откри дека работи напорно за да ги смени предрасудите за кремите за сончање, особено кога станува збор за луѓе со потемна боја на кожа.