Рита Ора облече секси фустан: Без градник покажа многу

13 јули, 2020
Annotation 2020-07-13 185728

Рита позираше во креација со длабок шлиц, и исечоци кај стомакот

Англиската пејачка од Косово, Рита Ора (29), се пофали со нов, секси фустан во кој воопшто не забележа дека премногу покажа.

Рита позираше во креација со длабок шлиц, но и исечоци на стомакот. Фустанот ги истакна нејзините облини и атруби, немаше градник, па многумина забележаа дека брадавиците на пејачката се јасно видливи.

Нема сомнение дека атрактивната русокоса има совршено тело, каде што секој мускул е на своето место, а многумина веруваат дека „случајната“ глетка не е по грешка, туку дека сакала да ги заинтригира своите следбеници.

Како и да е, бидејќи многумина „полудеа“ заради деталите што им ги исплакнале очите, на Рита сигурно и пишувале дека покрај фустанот, таа покажа и нешто друго, но како што изгледа, не и пречи.

Таа ги воодушеви сите, особено членовите на посилниот пол со креацијата, која ја купи на шопинг и во кој го истакна нејзиното совршено тело.

Како изгледа Рита во секси фустанот, како и некои други секси изданија на пејачката, погледнете подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi