Шок на Инстаграм: Три дупки одеднаш! (ВИДЕО)

19 јуни, 2020
kardi b

Раперката Карди Б се пофали со нови пирсинзи на Инстаграм, неколку дена по фотографиите од најгрдиот маникир досега!

Во видеото, кое има шест милиони прегледи, Карди Б лелека додека ја држи раката на сопругот, а пирсинг мајсторот го прободува нејзиното деколте со игли.

Три пати!!!

Пирсингот што го стави Карди Б се прави на кожата на градната коска и изгледа како да носиш приврзок без ѓердан или ланец.

И, судејќи според нејзината реакција, „боли, навистина боли“!

View this post on Instagram

This bitch hurt 😩I forgot how it felt

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi