Што ќе му го растуреше бракот ма Франческо Тоти?

19 април, 2020
toti

Фудбалската легенда Франческо Тоти сподели интересна приказна од бракот со убавата Илари Бласи, кој трае од 2005та година во кој добија три деца.

Франческо откри дека нивната врска била во криза заради мачката што Илари ја обожава, загрозувајќи го нивниот интимен живот до точка на сериозни расправии.

View this post on Instagram

❤️❤️

A post shared by Ilary Blasi (@ilaryblasi) on

“Бев лут, таа купи мачка без влакна и ја нарече Дона (г-ѓа) Паола. Ноќе, мачката упорно сакаше да спие во нашиот кревет покрај нозете. Малку недостасуваше да се разведеме.

View this post on Instagram

Vi presento Donna Paola😍

A post shared by Ilary Blasi (@ilaryblasi) on

Илари по секоја цена сакаше мачка, а јас мислев дека не ни треба. Еден ден таа само ја донесе и така ме стави пред свршен чин, покажувајќи дека таа ги носи сите одлуки во семејството. Не разговаравме со денови, но на крајот и јас ја засакав мачката “, изјави Тоти на Instagram live со својот пријател и поранешен фудбалер Кристијан Виери.

View this post on Instagram

Bye bye paradise

A post shared by Ilary Blasi (@ilaryblasi) on

View this post on Instagram

🏝

A post shared by Ilary Blasi (@ilaryblasi) on

View this post on Instagram

🔥

A post shared by Ilary Blasi (@ilaryblasi) on

Тоти во кариерата освои еден Скудето во 2001 година и беше во составот на италијанскиот трофеј од Светскиот куп во 2006та година во Германија.