Софија Ричи по болниот прекин на љубовната врска, повторно заљубена!

5 ноември, 2020
1340579


Младата убавица, ќерка на славниот Лионел Ричи, ги живее своите најсреќни моменти. Софија Ричи е повторно заљубена и тоа не го крие од јавноста. Снимено е за време на романтична вечера со нејзиниот нов избраник, овој пат многу посоодветен со години.


Згодната 22-годишна се заљуби во пет години постариот претприемач Метју Мортон. Овој амбициозен 27-годишник не ги криеше чувствата кон познатата русокоса, а не се криеја ниту од фоторепортерите кои го опколија ресторанот каде поминаа убава вечер.

Патем, Метју е успешен млад претприемач. Тој управува со ланец барови наречени Ча Ча Матча кои продаваат исклучиво кафе и топли пијалоци. Има канцеларии во Лос Анџелес и Њујорк.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi