СОФИЈА ВЕРГАРА ПАЛИ И ЖАРИ! Вака изгледа секс симболот на 48 години: Сеќавањето на жешкото лето блесна на социјалните мрежи!

29 септември, 2020
Untitled

Жешките летни денови се веќе зад нас, но затоа тука е Софија Вергара која ги „запали“ социјалните мрежи со видео каде се обидува да се искачи на надуен бик во базенот.

Колумбиско-американската актерка објави видео на Инстаграм каде се бори со бик на надувување, што насмеа милиони нејзини следбеници.

Видеото собра повеќе од три милиони лајкови и брзо се прошири на други мрежи. Со овој пост, таа сакаше да не потсети на лудото лето. Патем, ова е снимка од пред неколку години, сепак Вергара сакаше повторно да ја сподели со своите обожаватели кои бројат милиони.

View this post on Instagram

#tbt to summer🤣🤣🤣

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Многумина коментираа дека ја обожаваат смислата за хумор на Вергара, додека други ја испрашуваа од каде го доби бикот што се надувува. И овој пат актерката не беше поштедена од силни коментари и пофалби за нејзиниот изглед. Како што многумина пишуваат, Вергара знае како да блесне и да се забавува дури и на 48 години.

Вергара инаку ужива да ги забавува своите следбеници на социјалните мрежи, и често ги почестува со забавни фотографии и видеа.