Совршен задник во танга гаќички: Поранешната девојка на големиот заводник ги покажа сите нејзини атрибути

18 мај, 2020
менекенка

Манекенката Кендал Ли Шулер (29) ја покажа својата совршена фигура на плажа во Сиднеј на модно снимање.

Имено, Кендал мораше да се пресоблекува од една комбинација на облека во друга, па нејзините соработници и минувачи можеа да уживаат во погледот на нејзината долна облека. Во еден момент, манекенката ги покажа својот градник во боја на кожата и задникот во танга.

На многумина им се допадна сцената, а Кендал предизвикуваше восхитуваше со нејзиниот совршен задник без целулит. Иако роди две деца, очигледно не била погодена од бременоста кога станува збор за нејзината фигура.

View this post on Instagram

Beauty by the best @maxmade 🤍

A post shared by Kendal Lee Schuler (@kendalleeschuler) on

Инаку, Кендал го привлече вниманието на јавноста во 2011та година со нејзината врска со холивудскиот актер Леонард Ди Каприо, познат по своите врски со младите убавици. Оскаровецот и Шулер беа во врска откако славниот актер раскина со Блејк Лајвли.