Србите и возвратија на Дуа Липа со видео на кое пее српска песна

22 јули, 2020
dffd

После срамниот потег на светски познатата пејачка, Дуа Липа и нејзината објава за Косово и објавување фотографија со знамето на таканаречената Голема Албанија, таа стана тема на српскиот хумор на социјалните мрежи.

Некои ја пцуеа, а некои и одговорија на хумористичен и интересен начин. Имено, нејзините видеа каде таа танцува на некои од најпознатите српски песни, се појавија на социјалните мрежи со брзина на светлината. Еден од фаворитите е секако оној што се појави меѓу првите, и каде Липа настапува со песната на Весна Змијанац „Идем преко земље Србије“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris