Станија повторно под нож: „Па добро, што направи со лицето….“

26 април, 2020
станија

Најпознатата српска старлета Станија Добројевиќ (35) го напушти карантинот за да гостува во емисија „Ami G“. Уште на самиот почеток, водителот ја праша дали има шанса повторно да влезе во реалното шоу „Задруга“.

– Откако победив на Фармата, реков дека никогаш повеќе нема да учествувам во реално шоу. Но, сега се држам до она „никогаш не вели никогаш“. Одвреме – навреме следам што се случува таму и морам да признаам дека ми е стресно да гледам “, призна Станија. Верните обожаватели веднаш забележале и некои промени на нејзиното лице, а многумина коментирале дека старлетата повторно отишла под нож.

– Што направила со лицето? Па, целата е деформирана. Мислам дека таа направила лифтинг под очите –  се само некои од коментарите на социјалните мрежи.

Станија имаше и кратко патување во музичките води. Таа сними неколку песни што предизвикаа вистинска „забунка“ кај слушателите.

– Никогаш не се чувствував среќно додека пеев. Ги наполнив најголемите клубови, но не можам да замислам петок и сабота да ги поминувам  во ноќен клуб – рече Станија.