Свечено во домот на Ана Иванович: Еве како семејството Швајнштајгер го прослави Велигден

12 април, 2020
Ana

Семејството Швајнштајгер во нивниот дом го одбележа Велигден.

Ана и Бастијан за оваа прилика објавија на социјалните мрежи и им го честитаа празникот на сите кои слават.

„Облечена за Велигден дома. Среќен празник на сите што слават“, напишала Ана на социјалните мрежи.