Таа може да позира колку што сака, но вистинската ѕвезда е во позадината!

20 мај, 2020
kupaci

Убавицата позираше на плажа кога зад неа се појави феномен кој ќе се памти!

Моделите се навикнати секогаш да бидат во центарот и на објективот  и на вниманието на обичните смртници. Но, Кристина Мендонка од Австралија наиде на феномен што може да го одвлече вниманието на публиката дури и од нејзините провокативни пози.

Додека позираше во бикини на плажа во сите заводливи пози, зад неа одеше низок,дебел маж  кој целосно го привлече вниманието со својот изглед. Смешното видео може да го погледнете подолу, па не заборавајте да проверите кој го привлекува вашето внимание.

@itsnowcool

Babes!!! ##behindthescenes ##swim ##bikini ##itsnowcool ##photobomb

♬ original sound – itsnowcool