Тајната за трансформацијата на Цеца! Кој е заслужен за последниот бомбастичен изглед на Цеца!

13 мај, 2020
svetlana-ceca-raznatovic-830x0

И три дена подоцна, има полемики за изгледот на народната ѕвезда и нема некој кој не се согласува дека ова е нејзино најдобро издание.

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ се појави во недела, на 10.05, на Пинк ТВ во емисијата „Хит твит“ и со својот изглед едноставно ги остави сите без текст!

Ова беше прво нејзино појавување во јавност по две месеци изолација предизвикано од корона вирусот, а карантинот, како што можете да видите, имаше исклучиво позитивен ефект врз народната ѕвезда – тоа беше видливо веднаш штом се појави на екранот.

Цеца блескаше во црна верзија, а како што ни откри, носеше кошула на Alexander Mcqueen, панталони од Valentino и чевли Louboutin.

Со оглед дека таа ја промени својата фризура до одреден степен и дека е забележително послаба, истраживме кој е заслужен за нејзиниот изглед.

Го добивме одговорот – нутриционистката Ана Петровиќ, на чија диета е веќе три месеци народната ѕвезда. Исто така, Цеца откри дека во моментов тежи 60 килограми.