Тамара ќе ја истетовира строфата од химната што ја заборави

29 октомври, 2020
Tamara-Todevska

Пејачката Тамара Тодевска во „Бекстејџ“ проговори за грешката што ја направи при изведувањето на химната во американската амбасада на 4 јули минатата година…

Тамара своевремено изјави дека нема да си прости за тоа, но, дека образот ѝ е чист.

Тамара изјави дека ќе ја истетовира химната, и тоа токму она строфа којашто ја заборави. Пејачката не сака да ја мразат без причина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum