„ТОЈ БЕШЕ ПАСИВНО-АГРЕСИВЕН“: Актерот ЈАВНО флертуваше со Кејт Мидлтон, а Вилијам веднаш му замери!

5 ноември, 2020
кејт мидлтон

Иако Кејт Мидлтон е постара од него 6 години, популарниот актер и комичар призна дека таа му била прва симпатија во животот.

Актерот и комичарот Џек Вајтхол еднаш откри дека војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон е неговата прва симпатија! Сепак, бидејќи е постара шест години, според неговото признание, тие никогаш не разговарале на училиште.

Џек разговараше со Кејт пред неколку години во неговото шоу, кога тој и рече дека не е баш соодветно тој да и го признае тоа, но сепак признал дека таа му е прва симпатија во животот и дека тој ја гледа прв пат после толку години.

„Добро, дефинитивно не требаше да го кажам ова. Вашето височество ме гледа многу остро “.

Џек продолжи да флертува, па потоа мораше да има непријатен разговор со Вилијам.

Тој откри дека го запознал Вилијам по шоуто и дека му замерил за тие коментари.

“Добро, малку флертував кога реков дека таа е мојата прва симпатија, а потоа се појави Вилијам и беше многу смешен. Тој беше фин, но изледаше како да е пасивно-агресивен човек.

Тој призна дека, сепак, со Кејт, всушност, тој никогаш немал ниту шанса за нешто повеќе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi