ТРУДОТ СЕ ИСПЛАТЕШЕ: Актерката се пофали дека е на само три килограми од посакуваната тежина!

6 октомври, 2020
1322041

Познатата комичарка и актерка Ребел Вилсон донесе новогодишна одлука за поздрава 2020 година во која ќе изгуби многу вишок килограми. Во неделата таа се пофали дека заостанува само три килограми од поставената целна тежина.


‘Среќна недела на сите вас. Се подготвувам за одлична претстојна недела. Бев многу зафатен минатата недела, но станав трипати многу рано околу 6 часот наутро и отидов на прошетка. Дури и направив неколку спринтови на 100 метри за дополнително да го забрзам пулсот. Иако мојот спринт за другите е веројатно лесна трка, се чувствував горда на себе “, напиша Вилсон на Инстаграм и откри дека е оддалечена само три килограми од целната тежина.

Актерката потоа објави бумеранг гиф на Инстаграм каде минатиот месец и беше укажано задоволство на забава во Монако. ‘Запомнете девојки, вие сè уште треба да се лекувате’, ги охрабри Вилсон сите девојки кои сакаат да одат по својот пат, додавајќи дека сега тоа го прави само еднаш до двапати неделно, а другите вечери го заменува лекувањето со бања со меурчиња.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum