Видеото ја откри вистината: Бред Пит ја остави германската манекенка и се врати кај Џенифер Анистон?

1 октомври, 2020
дфгдфс

Ситуацијата меѓу Бред Пит и Анџелина Џоли стана толку напната што повторно го фрли во прегратките на старата љубов Jенифер Анистон. Имено, Бред и Анџелина очекуваат уште една исцрпувачка тужба во октомври во врска со старателството над нивните шест деца, 14-годишната Шајло, 12-годишните близнаци Вивиен и Ноа, 19-годишниот Медокс, 16-годишниот Пакс и 15-годишната Захра, и покрај тоа постигнаа подобра комуникација во последно време, се чини дека по два чекори напред, тие направија десет чекори назад. Така неодамна можевме да прочитаме дека Анџелина конечно го пушти Бред во вилата во која живее со нивните деца, додека соседите им открија на медиумите дека Бред доаѓа да ја посетува Анџелина скоро секоја вечер и дека потоа страсно водат љубов.

Покрај тоа, двојката отиде на заедничка терапија со психијатар за да ги подобри своите односи. Но, тогаш Бред прошета со германската манекенка Никол Потуралски, па дури беше виден како ја бакнува среде париски аеродром, по што тргнаа на романтично бегство, ни повеќе ни помалку, од имотот Шато Миравал, составен од шармантен замок и лозјето, кое беше омилено место за одмор на Бред и Анџелина и каде што не само што се венчаа, туку истото е делумно во сопственост на Анџелина. Подоцна се дозна дека Никол е мажена за 40-години постариот претприемач и сопственик на ресторан на кој не му пречи неговата жена повремено да биде во врска со некого, со оглед на тоа што тие се отворено во брак. Сепак, ова многу и пречеше на Анџелина бидејќи Бред Никол ја однесе во Шато Миравал на денот кога Бред и Анџелина ќе ја прославеа годишнината од бракот доколку тие сè уште останеа заедно.


Во меѓувреме, Бред исто така имаше романса со Никол, додека врската на Анџелина го уништи толку емотивно што на него не му остана ништо друго освен да најде утеха во неговата стара љубов, Џенифер Анистон. Сега, според тоа, странските медиуми се поубедени од кога и да е дека Бред и Џен се во врска и дека Бред – Никол е само минлива авантура. Исто така, многумина го засноваат ова тврдење на невербална комуникација за време на нивната последна средба, која не беше во живо, но топлината и поддршката меѓу поранешната двојка многу добро можеше да се почувствува на камера. Имено, актерот Шон Пен ја започна хуманитарната организација CORE во 2010 година, а на 21 август годинава организираше работилница преку Интернет што се емитуваше преку Фејсбук и Тик Ток, а на која учествуваа многу холивудски sвезди, меѓу кои и и Бред Пит и Џенифер Анистон.